KONST / Litografier / Färglitografi 14908284
nr 1490 8284
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 110/260, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 44x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x77 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:06:20
150 kr
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén